LED-лампи

LED-лампи від 1 грн

LED-лампи: E27, E14, GU10, G9

Одразу показуємо лампи: звичайні LED, GU10/G9/E27/E14 та акумуляторні варіанти. Оплата при отриманні.

Ціна від1 грн
В наявності0
ЦоколіE27 · E14 · GU10 · G9
Оплатапри отриманні
Для кухні та робочої зони

Беріть нейтральне світло 4000–4200K: комфортно готувати, прибирати та бачити деталі.

Для спальні та відпочинку

Тепле світло 2700–3000K мʼякше для вечора, бра, люстр і нічного освітлення.

Для коридору й підсобних кімнат

Дивіться яскравіші лампи та комплектуйте одразу кілька штук — так вигідніше.

Оплата при отриманніСплачуйте після огляду посилки
Доставка по УкраїніНова пошта або Укрпошта
Підтвердження телефономУточнюємо деталі перед відправкою
Зручний вибірФільтри, ціни та підкатегорії
Акція на LED-лампи

Більше ламп — вигідніше

Замовляйте LED-лампи комплектами: 3 шт — знижка 5%, 5 шт — знижка 7%, 10 шт — знижка 10%.

Дивитися LED-лампи
Повернення та обмін Якщо товар має проблему при нормальному використанні — напишіть менеджеру, і ми допоможемо з обміном або гарантійним зверненням.
Повернення 14 днів Для товару належної якості: не використовувався, збережено вигляд, упаковку, комплектацію та підтвердження замовлення.

Товарів за цими фільтрами не знайдено

Спробуйте змінити діапазон цін, скинути фільтри або пошукати товар по всьому каталогу.

Питання покупців

Часті питання перед вибором у категорії

Як обрати товар у розділі «LED-лампи»?

Почніть із товарів у наявності, потім порівняйте ціну, фото, опис і відкрийте 2–3 картки для порівняння.

Чому варто дивитися знижки окремо?

Навіть без активних знижок варто сортувати за ціною та дивитися бюджетні альтернативи.

Що означає наявність у каталозі?

Якщо товарів у наявності мало, краще уточнити деталі через картку або контакти.

LED-лампи в категорії Освітлення

У підкатегорії LED-лампи зібрані актуальні товари з фото, описом і цінами. Тут можна швидко знайти потрібні позиції та оформити замовлення онлайн.

Market Box пропонує вигідні товари в підкатегорії LED-лампи з доставкою по Україні.

LED-лампи — купити в Україні

Market Box збирає практичні товари в категорії led-лампи для щоденного використання, дому, побуту, подарунків і корисних покупок без зайвого шуму. На сторінці можна переглянути актуальні позиції, порівняти ціни, перейти до детального опису та оформити замовлення онлайн.

У каталозі поступово оновлюється асортимент. Для зручності є підкатегорії, сортування за ціною, фільтри за наявністю та знижками, а також швидкий перехід до покупки.

Переваги вибору

  • Сучасні рішення: Освітлення для дому, декору, дитячої кімнати та щоденного комфорту.
  • Економія та LED: Практичні LED-рішення, які допомагають зменшити споживання електроенергії.
  • Для різних сценаріїв: Нічники, гірлянди, лампи та декоративне освітлення для різних зон дому.
  • Швидке замовлення: Зручний вибір товарів, актуальні ціни та оформлення онлайн з доставкою по Україні.

Для яких задач підходить

  • Для спальні: Мʼяке світло, нічники та лампи для комфортної атмосфери ввечері.
  • Для дитячої: Нічники та декоративне освітлення для затишного та безпечного простору.
  • Для вітальні: Гірлянди, LED рішення та декоративні акценти для сучасного інтерʼєру.
  • Для декору: Підсвітка та аксесуари, які допомагають створити атмосферу та стиль.

Замовлення оформлюється через кошик: покупець залишає контактні дані, обирає службу доставки, після чого магазин звʼязується для підтвердження деталей.

Останні відгуки покупців

Підтримка вибору

Потрібна підказка перед покупкою?

Напишіть магазину — уточнимо наявність, доставку, оплату та допоможемо швидко вибрати товар.